Yazılım Geliştirme ve Kaynak Kiralama

Yazılım Geliştirme ve Kaynak Kiralama

softwaredevelopment-min

Kurumların hedef ve isteklerine yanıt verecek ürünleri, girişimcilik perspektifinde ve inovasyon odaklı geliştiriyoruz. Kullanıcıların online’da sorunsuz bir deneyim yaşadığı, veri yapılarının doğru kurgulandığı, kompleks algortimaların etkin bir şekilde çalıştığı web uygulamalarını, iOS, Android ve Windows Phone cihazlarda çalışabilecek mobil uygulamalarla beraber tek omurgada geliştiriyoruz. SOA (Service Oriented Architecture) prensipleri doğrultusunda geliştirilen bu projeleri bulut bilişim teknolojilerini kullanarak yayınlıyoruz.Daha sonra bu omurganın üzerine web ve mobil platformlar için client uygulamalar geliştirerek müşterilerimize sunuyoruz. Bu sayede ölçeklendirme (scalability), veri işleme ve senkronizasyon gibi temel yazılım geliştirme sorunlarını minimuma indiriyoruz.

Dreamrain’in bu alandaki tecrübesi, uygulamayı geliştirmenin ötesinde, ihtiyacı en uygun şekilde karşılayacak kurgunun oluşturulmasına olanak sağlar. Kullanıcı deneyimini ön planda tutarak en verimli uygulamaların geliştirilmesi için kalite testleri ve verimlilik ölçümleri yapıyoruz.

Kaynak Kiralama

Dreamrain kurulduğu günden beri Türkiye ve Avrupa’da şirketlerin dış kaynak kullanım ihtiyaçlarına cevap veriyor. Sağladığımız kaynakların BT alanındaki yetkinlik, tecrübe ve iş takibindeki disiplini ile müşterilerimizin kendi ekibi gibi çalışarak dış kaynak ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Uluslararası iş kültürümüz ve birikimimiz sayesinde müşterilerimizle uyumlu, iletişimi güçlü ve güvenilir bir çözüm ortağı olmaktayız.

Müşterilerimizin iş süreçlerine hızlı adapte olabilen, değişken ya da belirsiz taleplerle çalışabilen, gizlilik politikalarına özen gösteren ve her biri Dreamrain bünyesinde tecrübe edinmiş çalışanlarımızla on-site ve off-site kaynak ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Gereksinimleri, bireysel kaynak kullanımı şeklinde karşılayabildiğimiz gibi, dileyen müşterilerimize proje yönetimi ve ekip liderliği de dahil olmak üzere, birlikte çalışma kültürüne sahip dedike ekiplerden yararlanma olanağı sunuyoruz. Müşterilerimizin tercih ettikleri iletişim kanalları üzerinden, çalışmalarımızın her aşamasında sürekli geribildirimlerle ölçümlenebilir kaynaklar sağlıyoruz.

Dış kaynak kullanımı hizmetimiz çerçevesinde temel olarak aşağıdaki alan ve teknolojilere odaklanıyoruz:

  • Microsoft .NET, Sharepoint ve Dynamics AX Uygulamaları
  • MS SQL Server ve RavenDB Veri Uygulamaları
  • Mobil Uygulamalar
  • Önyüz Programlama (HTML5, Javascript, AngularJS)
  • ServiceStack Tabanlı Web Servis Yapıları