Müşteri ihtiyaçlarına göre çeşitlendirdiğimiz çözüm markalarımızdan biri olan DreamCorp içerisinde kurumsal firmaların Bilgi Teknolojileri (BT) alanında isteklerine cevap veririz.
Farklı platformlarda işleyen ürün ve uygulamaların yaratılması, özel yazılımların kurgulanması ve hayata geçirilmesi, kurumların mevcut sistemleri, ERP, Portal veya özel üretilmiş uygulamalarına entegrasyonlar, geliştirme ve yenilemeler ile bu sistemlerin yeni teknoloji ve platformlara uyarlanması üzerine planladığımız DreamCorp, BT çerçevesinde yazılım ve proje geliştirme ihtiyaçlarınıza, kullanıcı deneyimini odak noktasında tutarak en doğru çözümü sunar.
Aynı zamanda, çapraz platformların birbirleriyle entegre edilmesi, işletilmesi ve dışa açılması için gereken desteği sağlayarak kurumsal iş bütünlüğünün bir omurgada toplanmasına olanak verir.
Yürüttüğümüz projelerde, kurumsal firmalar için günümüzde en büyük problemlerden biri olan yazılım ve tasarım süreçlerinin ayrı yürütülmesi ile oluşan uyumsuzluğu ortadan kaldıran Design Driven Development (D3) yöntemini kullanırız.
D3 prensipleri çerçevesinde kullanıcı deneyimi odaklı geliştirdiğimiz projelerimizin her aşamasında, karşılaşabileceğimiz revizyon isteklerine esnek bir şekilde uyum sağlayabiliriz.

SERVİSLER

ÜRÜNLER

PORTFOLYO

PepsiCo Sanal Market

Restonot Restoran Platformu