Sanal gerçeklik (Virtual Reality – kısaca VR) teknolojisi, özel üretilmiş bir gözlük vasıtasıyla kullanıcıya sanal ortamda oluşturulmuş üç boyutlu bir ortamın içinde bulunup dolaşabilme, etrafındaki objelerle etkileşime girebilme imkanı sağlamaktadır.

Kullanım alanlarının zenginliği ve kullanıcılar üzerinde bıraktığı kalıcı etki daha birçok firma tarafından keşfedilmemiş olan sanal gerçeklik teknolojisi pazarlama ve tanıtım, şirket içi eğitim, simülasyon, oyun ve daha birçok amaç için kullanılabilmektedir. Teknoloji dünyasında yeni bir akım olan ve kısa sürede büyük bir yer edineceği öngörülen VR sektöründe yüksek kaliteli projelere imza atan Dreamrain sektörde öncü firmalardan biri oldu.

Dreamrain, Oculus Rift, HTC Vive, Samsung Gear, Google Daydream ve Google Cardboard gibi birçok sanal gerçeklik platformunda deneyimli ekibi ile müşterilerine sanal gerçeklik üzerine çeşitli konularda ve bütçelerde hizmet ve destek sağlamaktadır. Fikirleri hayata geçirmek, şirkete özel oluşturulabilecek sanal gerçeklik uygulamalarını danışmak ve yaratıcı çözüm önerileri almak veya sadece sanal gerçekliği deneyimleyip bu teknoloji ve olasılıkları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

unity-logo-white
oculus-riftadjusted-recovered
vive_logo-420x280
cardboard_logo
logo_samsung-gear-vr
daydream-logo_1

SERVİSLER

ÜRÜNLER

PORTFOLYO

PepsiCo Sanal Market

DreamVR Terrace