HAKKIMIZDA

Dreamrain, uluslararası çalışma kültürü ile hizmet veren kullanıcı deneyimi odaklı ve yenilikçi bir yazılım geliştirme şirketidir. Interdisipliner yapısı ile kurulduğu günden bu yana yüksek teknoloji tabanı üreterek başarılı projeler ortaya çıkartmıştır.

Dreamrain’in farklı sektörlere yönelik güçlü yazılım çözümleri dahilinde çalışan deneyimli ve inovatif ekibi, Carnegie Mellon, Boğaziçi, Sabancı ve İTÜ’de öğrenimlerini tamamlamış Türkiye’nin ve Amerika’nın en seçkin üniversitelerinden mezun alanında uzman çalışanlardan oluşmaktadır.

Bilgi birikimimiz doğrultusunda sunduğumuz çözümleri bir süreç olarak ele almakta ve bu süreci daha etkin ve güvenli hale getirmek için uygulanabilir, kullanılabilir, ve yönetilebilir çözümler sunmaya büyük özen göstermekteyiz. Müşterilerimizin istediği yakın çalışma ortamını da SCRUM sayesinde projelerimizde sağlamaktayız. Ürün Sahibi (product owner), sprintlerimizi herhangi bir noktada denetleyebilmekte ve yapılan işlerin takibini JIRA panelimiz üzerinden gerçekleştirebilmektedir. Her sprint sonunda yapılan detaylı demo’larla ürünün gelişimi hakkında net bilgi sahibi olabilme olanağını da müşterilerimize sunmaktayız.

Deneyimlerini kullanıcılarla paylaşarak, ürettiğimiz projelerde yüksek kalitede hizmet garantisi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı kendine ilke edinen Dreamrain, müşterilerimizin üretim kalitesinden memnun kalacağını kurumsal olarak garanti etmektedir.

Politikamız, kalite yönetim standartlarına uygun hizmet vermeyi, yaptığı işlerde yasal şartlara uyulmasını, şirkette herkesin aynı standartlarda ve kalitede iş yapmasını sağlamayı, kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmeyi mümkün kılmayı ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı amaçlar.

NEDEN BİZ?

Türkiye’nin seçkin üniversitelerinden mezun interdisipliner ekibimiz ile farklı bakış açıları geliştiriyor, özgün çözümler üretiyor ve kaliteli hizmet garantisi sunabiliyoruz.

Teknopark içinde yer alan ofisimizin sağladığı iş ağı ile yenilikçi yönümüzü besliyoruz. Güncel teknoloji uygulamalarını takip ederek bu standartlarda projeler yaratıyoruz.

Hedef şirketlerle birlikte yürüttüğümüz Ar-Ge projelerimizle eski tip uygulamaları güncelleyerek yeni teknolojileri kullanan verimli projeler üretiyoruz.

Almanya’da faaliyet gösteren ofisimiz ile birlikte yürüttüğümüz ortak çalışmalar sayesinde global projeler yürütme, çok dilli ve çok kültürlü yapılara entegre olma deneyimine sahibiz.

Destek verdiğimiz yeni girişimler sayesinde, değişen koşullara hızlı adapte oluyoruz, riskleri önceden görüyor ve önlem alıyoruz.

Projelerimizi, uyguladığımız metodolojinin doğal bir gereksinimi olarak, müşteri ile mutabakat sağlanana kadar kapatmayarak müşteri sadakatine verdiğimiz önemi gösteriyoruz.

Girişimcilik alanındaki tecrübemizle her projeyi uçtan uca değerlendiriyoruz. Projelerimizi varılmak istenen hedefe giden bir araç olarak planlıyor ve geliştiriyoruz.

Odak noktası kullanıcı deneyimi olan projeler üretiyoruz ve müşterilerimize proje süreçlerinde çözüm odaklı yaklaşımımız ile destek oluyoruz.